ART / Etchings etc / Color etchings 13693171
nr 1369 3171
Sten Eklund
(1942-2009), Sverige
2 pcs, Sten Eklund (1942-2009), Sweden. Del av svit. Signed, numbered 41/50. Etsning + handkolorering. Sheet: ca 50x40 cm, unframed,
COLOR ETCHINGS, 2 st, Del av svit. Signerad, numrerad 41/50. Etsning + handkolorering. Bladets mått: ca 50x40 cm, oramat löst blad
Sten Eklund, Swedish painter and printmaker born 1942 in Uppsala, dead 2009 .
SEK 350
Monday December 21 2020
at 18:24:27
100 kr
200 kr
300 kr
Sten Eklund
Read more about Sten Eklund